Nordic Lure on hulgifirma, mis toob maale vaid läbikatsetatud ja ennast tõestanud tooteid, mis Eestis kindlalt töötavad.

Kes need katsetajad on? Püüdjad ise, Eesti kalamehed ja -naised. Meie kogemused ja püügiviisid on erinevad, seega huvitab meid alati, mida kalamees arvab. Mis meeldib, mis võiks parem olla - selle põhjal me oma tooteid ka valime.

Firma sai alguse kahe kalamehe mõttest tellida USA-st Eppingeri lante, et vaadata, kuidas need töötavad ja kuidas kala toovad. Eestis müüdavate „plekkide“ valik oli juba ära tüüdanud ja nendega suured kollid ka kätte saadud.

Kui ilusad välismaa landid käes, mindi katsetama. Eelarvamused olid suured ning käsi kippus ikka ja jälle karpi vana ja teada landi kallale. Pärast paari viset tuli ka tulemus. Küll mitte suur, aga uue ja huvitava landiga saadud kala!

Paadis kodu poole sõites idanes idee, miks mitte tellida katsetamiseks veel põnevaid ja siinmail vähelevinud asju. Ning siis käis mõlemast peast korraga läbi Mõte -  "teeks õige oma ettevõtte?"

Tänaseks on meil partnerid USAs ja üle terve Euroopa ning tänu heale koostööle müügivõrgustik aina laieneb. Tooteid tuleb pidevalt juurde ja kõigi nende puhul rakendame valemit "tellime + katsetame + laseme sõpradel katsetada = kas tasub võtta tootevalikusse".

 

gallery/meist2